השכרת מכונת קפה

חזרה לעמוד בלוג ראשי

קפה הוא חלק בלתי נפרד מהשגרה שלנו. כולנו אוהבים לשתות קפה ומתענגים עליו בכל מקום ובכל זמן. קפה הוא לא רק משקה חם – הוא תרבות, הוא סגנון, אורח חיים. אחדים מאיתנו לוקחים את הקפה צעד אחד קדימה והופכים אותו לתחביב ואף להתמחות. אין גבול לידע שאפשר לצבור בעולם הקפה, ואין סוף להנאה ממנו.

מכונת קפה נמצאת כיום כמעט בכל בית בישראל, והיא חיונית בכל משרד, ארגון, מוסד ובית עסק שמכבד את עצמו, וודאי שבכל מסעדה, גלידריה, מאפייה וקונדיטוריה קטנה כגדולה.

משרדים קטנים המעסיקים כמות קטנה יחסית של עובדים יכולים לרכוש מכונת קפה איכותית וליהנות ממנה במשך שנים רבות.

לעומת זאת ארגונים גדולים המעסיקים עובדים רבים יפיקו תועלת רבה משימוש במכונות קפה גדולות ומקצועיות בכמה מוקדים בארגון. הביקוש לקפה בארגונים גדולים הוא רב ומכונות הקפה עובדות בהם כמעט ללא הפסקה לאורך כל שעות העבודה, שכן הן צריכות לספק קפה לכלל העובדים וללקוחות.

לארגונים גדולים, למוסדות ציבוריים וכמובן גם למסעדות, בתי אירוח ובתי מלון שירות השכרת מכונת קפה מקצועית ואיכותית מומלץ במיוחד.

 

למה לשכור מכונת קפה?

מכונת קפה בשכירות היא מוצר איכותי שמספק קפה משובח לאורך כל שעות היממה. ארגון ששוכר מכונת קפה מקבל מכשיר חכם ומתקדם ואינו צריך לדאוג לתחזוקתו כלל.

הארגון השוכר מקבל שירותי תחזוקה למכונת הקפה, קפסולות או קפה טחון – תלוי בסוג המכונה – חלפים או מכונה חלופית אם יש צורך בכך, וכל זאת כחלק בלתי נפרד מהסכם השירות.

מכונת קפה לעסקים בנויה כדי לחלוט קפה מספר רב של פעמים, וחשוב שיהיה מי שידאג לה, יטפל בה, יתחזק אותה וייתן מענה לכל תקלה. חברות שמתמחות בקפה ובמכונות קפה מספקות שירותי קפה לארגונים ולעסקים ומסירות מהם את הטיפול במכונות ובתחזוקתן.

 

מכונות קפה זאת התמחות

השכרת מכונת קפה היא התמחות של ממש. כדי שהארגון השוכר יקבל את המיטב ממכונת הקפה שלו, צריך לדעת כיצד להתאים לו את המכונה הנכונה.

משרדים קטנים יפיקו תועלת ממכונות אספרסו קטנות ואפילו ביתיות יחד עם מקציף חלב חן וקר להכנסת כל סוגי המשקאות: אספרסו, קפוצ'ינו, מקיאטו ואמריקנו; משרדים בינוניים יפיקו תועלת ממכונת קפה לעסקים איכותית וידידותית לשימוש עם אפשרות לברז מים רותחים, הקצפת חלב, מיכל מים עם קיבולת של 2 ליטר ומעלה להכנת מספר רב של משקאות קפה וכן מסך מגע קל לשימוש; חברות המעסיקות מאות ואלפי עובדים ייהנו ממכונות קפה מקצועיות לעסקים בכמה מוקדים או בכל קומה.

המכונות המקצועיות כוללות ברז מים רותחים, שתי יחידות חליטה, מיכל מים ענק ומקציף/סטימר עוצמתי, והן מותאמות גם לשימוש ממוקד במסעדות, בבתי מלון ובאולמות אירוח – בכל מקום שבו יש צורך בהכנת קפה ללא הפסקה.

לכל ארגון אפשר להתאים מכונת קפה, וכיוון שהשכרת מכונות קפה היא התמחות, כדאי ורצוי לקבל את השירות מחברה מתמחה.

 

השכרת מכונות קפה לאירועים ועסקים

 

השכרת מכונות קפה לאירועים לתקופה קצרה

תקופת שכירות קצרה מתאימה לארגונים שמארגנים כנסים, ימי עיון או השתלמויות קצרות וזקוקים לשירותי קפה איכותיים, מקצועיים וממוקדים. גם אירועים משפחתיים יכולים בהחלט ליהנות משירותי קפה משובח ומקצועי וממכונות קפה מקצועיות שיפנקו את האורחים ויהפכו את האירוע לבלתי נשכח.

כל אירוע הוא הזדמנות מצוינת לקפה איטלקי טעים והזדמנות להתוודע אל עולם הקפה וליהנות ממנו. מכונות קפה לתקופת שכירות קצרה הן לרוב מכונות החולטות קפה מקפסולות איכותיות ונוחות מאוד לתפעול ולשימוש להנאתם של כל המשתמשים.

 

השכרת מכונות קפה לתקופה ארוכה

ארגונים גדולים המעוניינים לספק קפה טוב לצוות עובדים גדול וללקוחות הרבים שמבקרים בהם, יכולים להתרווח וליהנות מכל היתרונות שיש בשכירת מכונת קפה מקצועית לעסקים.

הסכם השירות כולל אספקה חודשית קבועה של קפסולות קפה איכותיות במגוון תערובות, תחזוקה שוטפת, תיקונים וכן החלפה מיידית של המכונה אם יש צורך בכך.

ארגונים ששוכרים מכונות קפה מקצועיות נהנים ממגוון רב של אפשרויות למשקאות קפה טעימים ומפנקים בלי לדאוג למכונה ולטיפול בה.

 

מה צריך לבדוק לפני ששוכרים מכונת קפה לארגון?

ארגון המכבד את עצמו, את עובדיו ואת לקוחותיו מומלץ שידאג להם לאספקת קפה שוטפת לאורך כל היום ולפעמים אף מעבר לכך. לפני שניגשים למשימת חיפוש מכונת הקפה המושלמת, כדאי לדעת בדיוק מה נחוץ לארגון ואיזו מכונת קפה תפיק תועלת מְרבית בעבורו.

צרכי הקפה משתנים מארגון לארגון, מחברה לחברה ותלויים בכמות העובדים והלקוחות, בסוג העסק ובאופיו.

משרדים קטנים ייהנו ממכונות קטנות אך עוצמתיות, וחברות גדולות יזדקקו למכונות קפה בעלות קיבולת גבוהה מאוד ואפשרויות מגוונות להכנת משקאות קפה ללא הפסקה.

מכונות קפה עם קפסולות איכותיות , מתאימות לשימוש בחברות קטנות עד בינוניות כיוון שאינן זקוקות למתפעל מקצועי וכל אחד יכול להשתמש בהן ללא לכלוך או פחת.

 

כשהקפה הוא שירות

קפה הוא לא רק משקה. הוא אורח חיים. עולם הקפה הוא עולם עשיר ומגוון וההנאה שיש בו הינה אין־סופית. מכונות קפה איכותיות מעשירות את חוויית הקפה ומאפשרות לכל משתמש ליהנות מתהליך חליטת הקפה ומהפקתו.

קפה הוא חלק בלתי נפרד מיום העבודה בכל מקום עבודה, ומקומות עבודה שמכבדים את עצמם יודעים שהקפה הוא גם שירות. שכירת מכונת קפה איכותית, יעילה ומקצועית היא הדרך הנכונה לתת שירות בכיף, בנוחות ובהנאה. 

 

מכונות הקפה להשכרה של סגפרדו

MZ מכונת אספרסו מקצועית לעסק

מכונת קפה לעסק דגם MZ

SZ01 מכונת קפה מיני מקצועית עם מקציף לעסק

מכונת קפה מקצועית לעסק כולל מקציף

NEW SZ מכונת קפה מקצועית עם מקציף לעסק

מכונת קפה לעסק NEWSZ עם מקציף בצבע אדום

WE2 מכונת קפה מקצועית לארוע מושלם

מכונת קפסולות מקצועית סגפרדו WE2